MARKALAR
 
KAMPANYALI
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
EN ÇOK SATILANLAR
 
ÖZEL
 

U POWER ROCK&ROLL SAFE S3 SRC

U POWER ROCK&ROLL SAFE S3 SRC
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: SAFE S3 BOT

Upower Saya: Suya dayanıklı baskılı cilt deri

Upower Astar:WingTex astar; Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip yeni özel hava kanallı astar. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde kullanıcıya ultra konfor sağlamaktadır.

Upower Kompozit Burun: Çelik burunlu iş ayakkabısı

Upower Ara Taban: Çelik ara taban

Upower Tabanlık Ergo Dry ayak yapısı morfolojisi çalışması ile ortaya çıkan, özel tekstil kumaş kaplamalı çift yoğunluklu PE ve EVA destekli anatomik ayakkabı tabanlığı, sürekli kuru ve serin tutan, anti-statik, anati- bakteriyel anatomik tabanlık

Upower Orta Taban: Konfor sağlayan düşük yoğunluklu PU orta taban

Upower Dış Taban: PU/PU Çift yoğunluklu darbe emici taban Tutunma ve kavramayı arttıran yavli ve setli ön bloklar, darbe emici stres azaltıcı hücre çift darbe emici taban, tırmanma performansını arttırıcı dişli profiller, darbe emici sres azaltıcı hava yastığı hücresi yapısına sahiptir.

Upower Kalıp:Ayak yapısı, ayakkabı kullanım esnasında, en zor şartlar altında detaylı incelenerek, Natural Confort 11 kalıp sistemi geliştirilmiştir. Sistem gün boyunca ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir ayakkabı kullanımı sunmaktadır.

Stress Out Sistem:Ayağa stresi ortadan kaldıran, yürürken konfor sağlamak için tasarlanmış, özel yastıklı dil sistemi.Bu sistem dile yerleştirilen farklı yoğunluklarda ki padlerin kombinasyonu ile anatomik destek bölümlerinden, orijinal LYCRA malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. Estetik ile teknolojinin karışımı ve sonuç olağanüstü. Yeni bir bakış açısı ve aynı zamanda yeni bir heyecan. Güvenlik konusuna yeni bir yaklaşım tarzı, ona tutulacaksınız. Prestij sembolü, bir yaşa stili. Eğer aradığınız kalite / fiyat oranında klasik ve sağlam bir iş ayakkabısı ise; ENTRY koleksiyonumuz ideal çözüm ortağınız olacaktır. Yalın ve tam emniyetli.

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.